FC BARCELONA
REAL MADRYT
Mourinho: 4:1 jest do odrobienia
Data dodania: 25.04.2013
Jesteśmy z José Mourinho, trenerem Realu Madryt. Nie wiem jak można wytłumaczyć tak wielką i klarowną porażkę, jak ta z dzisiaj. Dobry wieczór.
Witam. Myślę, że wygrała lepsza ekipa, z dużą przewagą, byli silniejsi. Uważam, że zarówno indywidualnie, jak i drużynowo byli silniejsi i zasłużyli na wygraną. Nie jestem w stanie z ławki powiedzieć czy drugi gol to spalony czy nie...
Nie było spalonego...
Nie było spalonego. Nie jestem w stanie powiedzieć czy był karny, czy nie było karnego, ale... niezależnie od tych akcji uważam, że wygrała lepsza drużyna.

Z powodu fizyczności, techniki? Dlaczego byli lepsi?
Oni wygrywali wszystkie pojedynki indywidualne. Byli dużo intensywniejsi od nas, byli dużo szybsi od nas, my mieliśmy problem z nadążaniem za ich wejściami. Mieliśmy problemy z grą i utrzymaniem się przy piłce, gdy wychodzili pressingiem. Uważam, że oni rozegrali bardzo kompletny mecz, a my nie byliśmy w stanie odpowiedzieć ani z punktu widzenia indywidualnego, ani drużynowego.

Kapitan Sergio Ramos stwierdził, że wystąpił problem z nastawieniem, zaczynając od niego. Zgadza się pan?
Sergio to świetny gość, jest emocjonalny, jest oczywiście rozczarowanym tym wynikiem, jak my wszyscy. Kiedy wypowiadasz się minutę po meczu, to ciężko jest mówić z takim rozczarowaniem. Mówienie o nastawieniu jest trudne, bo myślę, że on i wszyscy, którzy byli na boisku, chcieli zagrać lepiej niż to zrobili. Ja wolę powiedzieć, że nie byli do tego zdolni.

Te 4:1 jest do odrobienia?
Jest do odrobienia, tak.
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Juanito
Real Madryt
10 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

Po rozpoczęciu kariery w 1989 roku w Sportingu Gijon, Luis Enrique spędził większość swojej kariery w dwóch największych klubach hiszpańskich: Realu Madryt (1991-1996) oraz w FC Barcelona (1996-2004). W 1996 roku nie przedłużył kontraktu z Realem i przez wolny transfer przeniósł się do Barcelony.
REKLAMA
© 2014 GranDerbi.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Osób online: