FC BARCELONA
REAL MADRYT
Florentino: Niedługo przedłużymy kontrakt Cristiano
Data dodania: 22.04.2013
Dzisiaj w Madrycie świętowano 25-lecie Peñi Ramóna Mendozy. Na uroczystości pojawiło się wielu znakomitych gości - wśród nich między innymi obecny prezes Florentino Pérez, były sternik Królewskich Lorenzo Sanz, a także Adán, Nacho, Miguel Torres i Pepe. Ten ostatni został honorowym członkiem stowarzyszenia.

Wiele ciekawych kwestii poruszył pytany o różne sprawy Florentino. – Real Madryt ma spektakularny maj z Ligą Mistrzów, finałem Pucharu Króla i Final Four koszykarzy. Bycie prezesem Realu jest trudne, jak bycie trenerem, ale musimy nauczyć się z tym żyć. Możemy ze sobą dyskutować, ale musimy iść razem zjednoczeni. Krytyka nie pomaga.

– Powrót Raúla? Raúl nie odszedł, po prostu wyjechał na chwilę do Niemiec i Kataru, ale to jest jego domu i tutaj wróci.

– Kontrakt Cristiano? Bądźcie spokojni, niedługo przedłużymy z nim umowę - zakończył Pérez, który na prośby kibiców o zatrzymanie Mourinho odpowiadał zwykłym uśmiechem.

Swoje wtrącił też Lorenzo Sanz. – Real Madryt jest w najlepszych rękach. Florentino, jestem do twojej dyspozycji w każdej sprawie. Mam nadzieję, że drużyna dojdzie na Wembley i w finale zagra z Bayernem.
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Alfredo Di Stéfano
Real Madryt
18 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

Historycznym wyczynem popisał się Cristiano Ronaldo, który został pierwszym piłkarzem Realu, któremu udało się strzelić sześć goli w pięciu kolejnych spotkaniach na Camp Nou.
REKLAMA
© 2014 GranDerbi.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Osób online: