FC BARCELONA
REAL MADRYT
Niemcy są przekonani, że Bayern lub Borussia wygra Ligę Mistrzów
Data dodania: 22.04.2013
Według ankiety instytutu YouGov, 27% spośród przepytywanych niemieckich kibiców liczy, że po pokonaniu Barcelony w półfinale, Bayern zwycięży również w finale Ligi Mistrzów.

Borussia Dortmund, która zmierzy się z Realem Madryt, jest faworytem tylko dla 17%, ale to i tak więcej niż Real Madryt i FC Barcelona, które są pewniakami do zwycięstwa na Wembley jedynie dla, odpowiednio, 11% i 8% ankietowanych.

25% pytanych uważa, że 25 maja w Londynie odbędzie się niemiecki mecz. 29% oczekuje finału między Bayernem a Realem Madryt. Jedynie 7% typuje, że żadna niemiecka drużyna nie pojedzie na Wembley. 13% sądzi, że finalistami będą Borussia i FC Barcelona.

Jeśli chodzi o niemiecką piłkę, to 30% ankietowanych uważa, że Bayern, który już zdobył mistrzostwo, wygra również krajowy puchar (finałowy mecz ze Stuttgartem odbędzie się 1 czerwca). 25% niemieckich kibiców jest przekonane, że oprócz tego, Bayern będzie tryumfował również w Lidze Mistrzów. Tylko 9% twierdzi, że drużyna z Bawarii poprzestanie na mistrzostwie kraju.
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Francisco Gento
Real Madryt
14 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

„Madrid cambron saluda al campeon” - krzyknął napastnik Barcy Samuel Eto'o, gdy zdobył Barceloną swoje pierwsze mistrzostwo Hiszpanii. Następnego dnia Kameruńczyk przeprosił za swoje słowa.
REKLAMA
© 2014 GranDerbi.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Osób online: