FC BARCELONA
REAL MADRYT
Bayern włącza się do walki o Bale'a?
Data dodania: 20.04.2013
Od momentu, gdy stało się jasne, że Pep Guardiola będzie nowym szkoleniowcem Bayernu, nie ustają spekulacje dotyczące transferów, których miałby dokonać były trener Barcelony w pierwszych miesiącach swojej pracy w Niemczech. Jeszcze w tym tygodniu pisano o zainteresowaniu bawarskiego klubu Edinsonem Cavanim, który znajduje się również na liście życzeń Realu Madryt. Dziś natomiast, możemy przeczytać o zakusach nowego mistrza Bundesligi na Garetha Bale'a, czyli kolejnego z piłkarzy wymienianych w kontekście gry dla Królewskich. W Madrycie widzi się Bale'a jako młodszą, lewonożną kopię Cristiano Ronaldo.

Jak donosi The Sun, Guardiola jest wielkim fanem talentu Walijczyka i, podobnie jak wielu innych europejskich gigantów, bardzo chętnie widziałby go w swoim zespole w nowym sezonie. Przeszkodą dla Niemców może być jednak wysoka kwota, której życzą sobie za piłkarza londyńczycy. Spurs nie zamierzają schodzić poniżej 50 milionów euro, co dla wielu klubów ze Starego Kontynentu stanowi zaporową cenę.
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Raúl González
Real Madryt
15 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

Iker Casillas nie świętował zwycięskiej bramki Cristiano Ronaldo w meczu z Manchesterem City. (18.09.2012) Jak się okazuje, kapitan Królewskich chciał w ten sposób wyrazić żal po śmierci 14-letniego polskiego kibica - Dawida Zapiska.
REKLAMA
© 2014 GranDerbi.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Osób online: