FC BARCELONA
REAL MADRYT
Angielskie kluby obserwują Tello
Data dodania: 20.04.2013
Cristian Tello swoją wysoką formą przyciąga zainteresowanie innych europejskich klubów. Wśród nich znajdują się prestiżowe drużyny z Anglii.

W Premier League bardzo ceni się szybkość i siłę, jaką prezentuje skrzydłowy Barcelony. Wśród zainteresowanych klubów wymienia się Arsenal i Liverpool. Jak informuje Daily Express, obie drużyny chciałyby pozyskać Tello na zasadzie wypożyczenia, aby zachęcić go do przygody z angielską piłką.

Jednak biorąc pod uwagę rosnącą formę i coraz większe znaczenie w planach Tito Vilanovy, wydaje się być mało prawdopodobnym, aby Cristian Tello odszedł do innego klubu. W Barcelonie ceniony jest przede wszystkim za zdolność otwierania przestrzeni na boisku oraz dawanie alternatywy, gdy rywal broni się głęboko w swoim polu karnym.

Skrzydłowy Barcelony zdobył w tym sezonie 8 bramek, dzięki czemu jest cenną opcją w linii ataku.
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Santillana
Real Madryt
12 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

Hiszpańscy piłkarze Iker Casillas i Xavi Hernandez otrzymali wspólnie prestiżową nagrodę Księcia Asturii, która jest przyznawana dorocznie za znaczące osiągnięcia w ośmiu kategoriach, w tym w sporcie. Obaj piłkarze przyjaźnią się od mistrzostw świata do lat 20, które zostały rozegrane w 1999 roku w Nigerii.
REKLAMA
© 2014 GranDerbi.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Osób online: