FC BARCELONA
REAL MADRYT
Leonardo: Nigdy nie było oferty za Cristiano
Data dodania: 16.04.2013
– Cristiano? Wielu piłkarzy chciałoby trafić do klubu formatu PSG. Równie kusząca dla zawodnika może być jednak gra dla takich zespołów jak Barcelona, Real Madryt, Bayern czy Milan. Gdybyśmy kupowali wszystkich, nie miałoby to sensu. Nigdy nie złożyliśmy oferty za Ronaldo. Nie słyszałem też nic o Rooneyu i Cavanim. Nie wykluczam wielkich transferów, jednak byłyby one możliwe tylko w przypadku, gdyby nadarzyła się dobra okazja – powiedział w wywiadzie dla La Gazzetty dyrektor sportowy PSG Leonardo.

– Jeśli chodzi o Ancelottiego, to tylko cztery, pięć drużyn byłoby w stanie pozwolić sobie na jego zatrudnienie. Oczywiście człowiek zawsze może ulec pokusie, jednak chciałbym wierzyć, że wszystko pójdzie po naszej myśli i Carlo pozostanie z nami.
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Santillana
Real Madryt
12 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

- Leo Messi fascynuje mnie bardziej, niż Cristiano Ronaldo - powiedział były brazylijski gwiazdor, Ronaldo. Brazylijczyk czuje, że "Pchła" z Argentyny jest nieco lepsza od Portugalczyka z Realu Madryt. Messi jego zdaniem jest bardziej twórczym piłkarzem, lepiej kreuje grę drużyny.
REKLAMA
© 2014 GranDerbi.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Osób online: