FC BARCELONA
REAL MADRYT
Daily Mirror: Mourinho może zostać w Realu
Data dodania: 14.04.2013
Zaskakujące informacje napływają dziś z Wielkiej Brytanii. Po raz pierwszy od dłuższego czasu media z Wysp informują o możliwym pozostaniu José Mourinho na stanowisku szkoleniowca Realu Madryt. Według Daily Mirror Portugalczyk jest gotów odłożyć powrót do Premier League i pozostać w Hiszpanii na kolejny sezon. Zdecydowanie najgłośniej mówiło się o możliwym powrocie Mourinho do Chelsea.

Niedawno sam zainteresowany przyznał, że po sezonie zamierza porozmawiać z Florentino Pérezem na temat swojej przyszłości. Brytyjskie media zaznaczają, że mimo słabych występów w Primera División Mourinho wciąż jest uwielbiany przez fanów z Santiago Bernabéu. Źródła bliskie trenerowi uważają, że Portugalczyk jest szczęśliwy w Madrycie i zamierza wypełnić kontrakt z Królewskimi.
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Francisco Gento
Real Madryt
14 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

Trzy największe postacie, które zamieniły Barcę na Real to Bernd Shuster (1988), Michael Laudrup w (1994) i Luis Figo (2000). Wszyscy trzej doznawali nieprzyjemności w czasie późniejszych gier na Camp Nou, ale wszystko co najgorsze zostało zarezerwowane dla Figo.
REKLAMA
© 2014 GranDerbi.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Osób online: