FC BARCELONA
REAL MADRYT
Kaka nadal bez szans na grę
Data dodania: 25.09.2012
Początek sezonu wciąż nie jest łatwy dla Ricardo Kaki. Brazylijczyk już dawno przestał być dwunastym zawodnikiem Mourinho, ale zaczął przynajmniej pojawiać się na ławce rezerwowych. Na nic to jednak się zdaje, bowiem pomocnik nie miał ani jednej okazji, by zaprezentować swój futbol.

W meczu z Rayo Vallecano Kaka również znalazł się na ławce rezerwowych i był do dyspozycji portugalskiego trenera. Cierpliwie czekał na swoją szansę, ale Mourinho rozglądając się po swoich rezerwowych już dawno wiedział kogo wpuści na murawę. Sprawa jest jasna: pierwszeństwo na pozycji kreatora gry mają Mesut Ozil i Luka Modrić. Niemiec i Chorwat będą grali na zmianę, a Kaka? Cóż, odstanie okazję w przypadku wysokiej konieczności, jak na przykład kontuzja kolegi.

To jest jednak sytuacja, która nas nie zaskakuje, ponieważ Mourinho od początku był szczery, mówiąc, że Kaka nie znajduje się w jego planach, ale jeśli zostanie w Madrycie, to spróbuje wyciągnąć z niego jak najwięcej. Brazylijczyk pozostał i teraz musi czekać, czekać cierpliwie...
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Juanito
Real Madryt
10 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

Swoje pierwsze zwycięstwo w historii drużyna Barcelony odniosła 25 grudnia, wygrywając 3:1 w towarzyskim meczu z lokalnym zespołem Catala FC.
REKLAMA
© 2014 GranDerbi.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Osób online: