FC BARCELONA
REAL MADRYT
Ramos: Kara? To pytanie nie do mnie
Data dodania: 24.09.2012
Sergio Ramos
- Nie wiem czy to była kara. Dla mnie jasne jest, że to była kwestia techniczna. A czy kara? To nie jest pytanie do mnie. To już wszystko co mam do powiedzenia w temacie, bo sprawy rodziny załatwia się za drzwiami, w środku.

- Kiedy mówię o Realu Madryt, mówię o czymś, co mam we krwi. Mam wielkie chęci na pokazywanie swojej najlepsze postawy. Wszyscy chcemy grać i cieszę się, że wróciłem do jedenastki.

- Jesteśmy szczęśliwi z powodu poświęcenia i postawy drużyny. W futbolu może zdarzyć się wszystko, ale nigdy nie może brakować odpowiedniego nastawienia. Jesteśmy zadowoleni z trzech punktów i naszej postawy, dzisiaj niczego nam nie zabrakło.

- Przewaga jest duża, ale mamy czas na jej zmniejszenie. Nie skupiamy się na nikim, myślimy jedynie o zdobywaniu punktów.

Di María
- Sądzę, że wykonaliśmy dobrą pracę. Wiedzieliśmy, że musimy wygrać. Zaczęliśmy dobrze grać z City i przeciwko Rayo też zagraliśmy niezły mecz, trzeba pozostać na tej drodze. Najważniejsze, że zwyciężyliśmy na trudnym terenie i mam nadzieję, że będziemy to kontynuować.

- Musieliśmy wyjść naciskając na rywali i dać z siebie wszystko na murawie. Trener w przerwie powiedział, że jest zadowolony z tego, co robimy. Nasze stosunki? Odkąd przyszedłem do Realu Madryt stosunki z nim są bardzo dobrze, nie do poprawy.

Higuaín
- Jesteśmy zadowoleni z tego potrzebnego zwycięstwa. Na szczęście wygraliśmy. Wczorajsze wydarzenia były dziwne, nigdy wcześniej nie przeżyłem czegoś takiego, ale najważniejsze, że wygraliśmy. Staramy się wrócić na linię triumfów i mamy nadzieję, że ta wygrana jest pierwszą z wielu.

- Remontada w Lidze? Każdy mecz będzie trudny. W poprzednim roku tez było ciężko tutaj wygrać.

Pepe
- Ciężko pracowaliśmy i byliśmy bardzo solidni. Będziemy dalej walczyć o Ligę. To dopiero się zaczyna i trzeba podchodzić do meczów z wielką powagą, żeby krok po kroku zmniejszać straty.

- Rayo ma świetną drużynę z utalentowanymi graczami. Sprawili nam spore kłopoty.

- Cristiano ciężko pracował i zdobył bramkę. Drużyna też ostro harowała. Mamy świetną ekipę, to była praca całej drużyny.

- Wczorajsze wydarzenia były bardzo dziwne, ale utrzymaliśmy koncentrację.

- Ramos? Cały tydzień czuł się dobrze, wykonał świetną pracę.
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Lionel Messi
FC Barcelona
21 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

Tak przedstawiało się podium ligi hiszpańskiej po zakończeniu pierwszego sezonu.
Primera División 1928/1929 – FC Barcelona – Real Madryt – Athletic Bilbao.
REKLAMA
© 2014 GranDerbi.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Osób online: