FC BARCELONA
REAL MADRYT
Zebranie z udziałowcami
Data dodania: 24.09.2012
W tym tygodniu, Florentino Perez weźmie udział w zebraniu z udziałowcami, na którym zaproponuje zmianę regulaminu w dwóch obszarach: warunki kandydowania na prezesa klubu oraz system głosowania. Zgromadzenie zaplanowane jest na 30 września.

W związku z kandydowaniem na prezesa, Perez zaproponuje aby przedłużyć okres, w którym potencjalni kandydaci muszą być udziałowcami zanim zechcą zająć fotel prezesa. Jeśli chodzi o samą procedurę głosowania, obecny prezes Realu Madryt chce zastąpić dotychczasowy hiszpański system wyborczy, nowym systemem notarialnym.

Florentino Perez chce wprowadzić w życie coś co można określić jako „filtr magnata”. Fotel prezesa Realu Madryt nie będzie nigdy należał do nikogo z fantazyjnych obcych krajów (Bliski Wschód), nawet jeśli któryś z nich przez odpowiedni okres będzie udziałowcem. Zaostrzenie rozporządzeń ma chronić klub przed wpadnięciem do rąk osób trzecich. Dodatkowo 15% budżetu ma być zagwarantowane z osobistych funduszy kandydata.

Nie wystarczy też potwierdzenie z jakiegokolwiek banku. Poparcie musi pochodzić z banku zarejestrowanego w Hiszpanii. Takie wymogi mają ochronić klub przed grubymi rybami z zagranicznymi funduszami, którzy chcieliby pociągać za sznurki w Madrycie.
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Juanito
Real Madryt
10 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

Barcelona leży w odległości 600 km od Madrytu.
REKLAMA
© 2014 GranDerbi.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Osób online: