FC BARCELONA
REAL MADRYT
Chłodne umysły piłkarzy
Data dodania: 24.09.2012
Mimo zdobycia kompletu 15 punktów w Lidze, szatnia Barcelony nie waha się krytycznie podejść do postawy zespołu, który nie prezentuje na razie najwyższej formy.

- W pierwszej połowie przeciwko Granadzie nie potrafiliśmy wejść w mecz w dobrym tempie. Musimy starać się grać z większym tempem w pierwszych 25-30 minutach każdego spotkania, bo na początku meczu byliśmy dość ociężali. Pojedynek z Granadą powinien być dla nas lekcją na przyszłość. Ważne jest to, że zespół zareagował i skorygował błędy z pierwszej połowy - powiedział Javier Mascherano.

- Musimy starać się rozpoczynać spotkania z większą koncentracją i lepiej wchodzić w mecz. W pierwszej połowie nie prezentowaliśmy się dobrze. Dużo kosztuje nas rozpoczęcie meczu, ale ogólnie odczucia są dobre - dodał Cesc.

- Każdy mecz dużo nas kosztuje, bo rywale stawiają trudne warunki. Nie mamy wolnej przestrzeni, nie mamy sytuacji bramkowych. Na szczęście wytrwałość pomaga nam rozstrzygać spotkania na swoją korzyść - stwierdził Dani Alves.
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Francisco Gento
Real Madryt
14 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

Trzy największe postacie, które zamieniły Barcę na Real to Bernd Shuster (1988), Michael Laudrup w (1994) i Luis Figo (2000). Wszyscy trzej doznawali nieprzyjemności w czasie późniejszych gier na Camp Nou, ale wszystko co najgorsze zostało zarezerwowane dla Figo.
REKLAMA
© 2014 GranDerbi.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Osób online: