FC BARCELONA
REAL MADRYT
Problem nieskuteczności rozwiązany
Data dodania: 02.10.2012
W meczu z Deportivo La Coruña Real Madryt znów zaprezentował zabójczą skuteczność, która dała Królewskim rekordowe rezultaty w zeszłym sezonie. Początek obecnych rozgrywek nie należał do najlepszych, jeśli chodzi o wykorzystywanie sytuacji podbramkowych i stosunek liczby bramek do strzałów.

Wczoraj podopieczni Mourinho oddali 23 strzały, w tym 13 celnych. To dopiero trzeci wynik w tym sezonie, jednak Królewscy dopiero pierwszy raz w oficjalnym meczu strzelili pięć bramek. Najwięcej strzałów w Lidze Real oddał z Valencią, jednak tam aż 24 próby (10 celnych) przyniosły jedynego gola, który ostatecznie dał zaledwie jeden punkt.

Najwięcej strzałów Królewscy oddali jednak w spotkaniu Champions League z Manchesterem City. Mourinho postawił na ponoć defensywne zestawienie trzech pivotów, a Real ostatecznie 34 razy (12 celnie) próbował zagrozić bramce The Citizens.

W meczu z Valencią Real zamienił na bramkę mniej niż 10% celnych strzałów. W Lidze Mistrzów ten przelicznik wynosił już 25%. Wczoraj około 38% celnych prób znalazło drogę do siatki. Progres atakujących Królewskich dobrze wróży przed zbliżającą się wyprawą na Camp Nou.
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Raúl González
Real Madryt
15 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

Barcelona leży w odległości 600 km od Madrytu.
REKLAMA
© 2014 GranDerbi.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Osób online: