FC BARCELONA
REAL MADRYT
Czy Barcelona wywiezie 3 punkty ze stadionu Atletico Madrid?
Data dodania: 12.10.2017
Przed nami wielkie wydarzenie sportowe. Już 15 października będziemy świadkami wielkiego wydarzenia sportowego. Jest nim mecz Atletico Madrid z Barceloną. Duma Katalonii jedzie na bardzo trudny teren, na którym będzie musiała pokazać charakter i maksymalne zaangażowanie.

Mecz będzie z pewnością będzie obfitować w wiele zrywnych akcji, a także sam w sobie będzie napawać wielką dynamiką. Z pewnością dodatkowym zapalnikiem do tego spotkania jest fakt, iż Duma Katalonii jedzie na teren jednego z najgorszych wrogów, albowiem do samego serca Hiszpanii, czyli Madrytu. Patrząc na ostatnie wydarzenia i napięcie, można śmiało stwierdzić, iż jest to mecz podwyższonego ryzyka, a także wielka presja dla organizatorów, jak i dla przyjezdnych gości z Katalonii, wraz ze swoimi kibicami!

Jeżeli natomiast chodzi o aspekt sportowy, na pewno wiele więcej ma do udowodnienia Atletico, które w tym momencie zajmuje 4 lokatę. Drużyna nie prezentuje topowej jakości, lecz pomimo tego faktu, jest nadal groźnym przeciwnikiem dla lidera tabeli, którym jest Barcelona.

Biorąc pod uwagę atut własnego stadionu Atletico na pewno zrobi wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony, lecz z kolei Barcelona ma również w świetnej dyspozycji Leo Messiego, który w ostatnim meczu reprezentacji, zapewnił 3 gole, które dały zdecydowaną przewagę nad Kostaryką.

Jak potoczy się więc mecz Atletico z Barceloną ? Ciężko stwiedzić. Na pewno będziemy świadkami bardzo dynamicznego spotkania, które przyniesie przynajmniej kilka bramek...

Gdzie można oglądać mecz?

Naturalnie pierwszym źródłem jest kanał Eleven Sport. Tam będziemy mogli obejrzeć spotkanie w telewizji cyfrowej. Jeśli chodzi o internet, nie zabraknie wielu miejsc do przeglądu tego spotkania.

Jednym z nich będzie profil bukmachera, oferującego zakłady bukmacherskie, sponsora wielu drużyn piłkarskich na rynku, w tym takich jak Motor Lublin i wieku innych. Portal będzie informować o bieżących wynikach spotkania, a także sytuacjach na boisku.

Mecz Dumy Katalonii w Madrycie rozpocznie się 15 października o godzinie 20:45 – zapraszamy gorąco!
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Raúl González
Real Madryt
15 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

Dowcip o kibicu Barcelony, który na łożu śmierci ogłosił, że został fanem Realu, bo wolał, żeby na świecie zmalała liczba zwolenników klubu z Madrytu - oddaje napięte relacje między potęgami z La Liga.
REKLAMA
© 2014 GranDerbi.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Osób online: