FC BARCELONA
REAL MADRYT
Beckham: James jest świetnym piłkarzem
Data dodania: 27.07.2014
Jak już wczoraj informowaliśmy, David Beckham odwiedził Real Madryt w Los Angeles i obserwował jeden z treningów "Królewskich". Były reprezentant Anglii przyznał, że zawsze bardzo miło jest wrócić i zobaczyć się ze starymi znajomymi, choć z ekipy, z którą David grał na Bernabeu, pozostali już jedynie Iker Casillas i Sergio Ramos. Becks chwalił ponadto najnowszy nabytek, Jamesa Rodrigueza.

- Wiem, jak ważna dla Realu Madryt jest Liga Mistrzów i jestem szczęśliwy z powodu Ancelottiego, prezesa, chłopaków z drużyny i kibiców - mówił Beckham, który wspominał również swój ostatni sezon w Madrycie: - To było niesamowite, to był niezwykły sezon. Wygrałem z Realem Madryt ligę, co było niezwykłe. Nie mogę w ogóle zacząć wyobrażać sobie, jak by to było zdobyć z tym klubem Ligę Mistrzów.

- Zawsze cieszę się widząc Real Madryt. Naprawdę tęsknie za obecnością w tym klubie. Teraz sprowadzono kilku młodych, wyjątkowych piłkarzy, którzy wzmocnią zespół. Ten klub zawsze posiadał piłkarzy, którzy tworzą różnicę, a James jest świetnym zawodnikiem. Ma za sobą niesamowite mistrzostwa świata i strzelił najpiękniejszego gola turnieju.
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Lionel Messi
FC Barcelona
21 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

Stadion FC Barcelona jest największym stadionem świata, będącym w posiadaniu prywatnego właściciela.
REKLAMA
© 2014 GranDerbi.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Osób online: