FC BARCELONA
REAL MADRYT
Odejdą Di Maria i Khedira... przynajmniej
Data dodania: 23.07.2014
Enrique Ortego w stacji Cadena COPE wyraził przekonanie, że jeszcze tego lata z Realu Madryt odejdą na pewno Sami Khedira i Angel Di Maria. Dodał, że nie będą to najprawdopodobniej jedyne sprzedaże dokonane przez Florentino Pereza. Z klubem ma pożegnać się jeszcze jeden piłkarz. Najwięcej mówi się o Isco lub Asierze Illarramendim, którym ciężko będzie przebić się do pierwszego składu po dokonanych przez Real transferach.

Ortego uważa, że "Królewscy" zdecydują się na sprzedaż Khediry i Di Marii ze względów także ekonomicznych. To właśnie za tę dwójkę klub jest w tym momencie w stanie zarobić najwięcej. Jeśli chodzi o Khedirę, to Niemiec musi odejść w tym oknie transferowym, ponieważ zimą - w kontekście wygasającej w czerwcu przyszłego roku umowy - jego wartość drastycznie spadnie. Arsenal jest nim najpoważniej zainteresowany, ale Arsene Wenger i tak nie chce wydawać na reprezentanta Niemiec horrendalnych kwot.

Di Maria z kolei w dalszym ciągu jest bardzo blisko PSG. Paryżanie szukają sposobu na to, jak poradzić sobie z finansowym fair-play, które na razie blokuje sprowadzenie Argentyńczyka. Inny z dziennikarzy Cadena COPE, José Luis Corrochano, uważa, że za Angela do klubowej kasy wpłynie 60 milionów euro, zaś za Khedirę 40 milionów mniej.
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Ferenc Puskás
Real Madryt
14 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

Stadion FC Barcelona jest największym stadionem świata, będącym w posiadaniu prywatnego właściciela.
REKLAMA
© 2014 GranDerbi.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone / Osób online: