FC BARCELONA
REAL MADRYT
Cristiano: Czuję się dobrze
Data dodania: 23.07.2014
Cristiano Ronaldo przebywa obecnie w Tokio, gdzie bierze udział w jednej z kampanii reklamowych. Portugalski crack nawet w Japonii nie uniknął rzecz jasna pytań związanych z Realem Madryt. CR7 mówił przede wszystkim o rzekomej kontuzji, przez którą może opuścić początek sezonu.

- W tym sezonie mamy szansę wygrać sześć trofeów. To fantastyczne. Jestem na tym bardzo skupiony. Moja kontuzja jest już zapomniana, czuję się dobrze i chcę zacząć sezon w jak najlepszej formie. Postaram się dać z siebie wszystko w tym sezonie, jak zawsze - mówił reprezentant Portugalii. - Postaram się zdobyć jak najwięcej goli, pomóc drużynie i zdobyć tytuły. To są moje cele na ten sezon.

Cristiano był również pytany o jego imponującą karierę piłkarską, która teraz kojarzy go z Realem Madryt, a w przeszłości z innym wielkim klubem, Manchesterem United.

- Jestem bardzo wdzięczny za możliwość gry w tych dwóch klubach, dla mnie Real Madryt i Manchester United są najlepsze na świecie. Jestem bardzo szczęśliwy ze wszystkiego, co osiągnąłem w swojej karierze. Mam nadzieję, że będę grał jeszcze dłużej, przez sześć-siedem lat.

- Jeśli grasz w Realu Madryt zawsze odczuwasz presję, bo to najważniejszy klub na świecie. Z tego powodu musisz być zawsze przygotowany, by dać z siebie wszystko. Ja jestem w stu procentach oddany mojej profesji i chcę podążać tą drogą do końca mojej kariery.

- Pamiętam jak zaczynałem karierę, kiedy byłem bardzo młody. Miałem zaledwie 11 lat i szedłem za swoim marzeniem. Moja rodzina mi pomagała i w wieku 16 czy 17 lat byłem już profesjonalnym piłkarzem. Moja wiadomość to: wierzcie w siebie, ciężko trenujcie, poświęcajcie się w stu procentach i marzcie.
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Hugo Sánchez
Real Madryt
10 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

Christo Stoiczkow tak podsumował transfer Luisa Figo: "Przynajmniej połową motywacji Realu do kupienia Figo była chęć doje**nia Barcelonie".
REKLAMA
wynajem ekspresów do kawy
vending - najlepsza firma w Polsce
Mecze na żywo
Wyniki nażywo
Fatal error: Cannot use [] for reading in /home/realcycl/www/gd/b4b18ff4e6b8c346d8567db655bf55ff/SeoPilotClient.php(382) : runtime-created function on line 18