FC BARCELONA
REAL MADRYT
Neymar: Messi był jednym z trzech najlepszych piłkarzy mundialu
Data dodania: 21.07.2014
Neymar udzielił wywiadu dla Globo TV, w którym podkreślił, że Leo Messi był jednym z najbardziej decydujących zawodników Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii. Na pytanie, czy La Pulga zasłużył na Złotą Piłkę turnieju, Neymar odpowiedział: „Nie wiem, czy na nią zasłużył, na pewno był jednym z najlepszych piłkarzy mundialu. Zapewnił Argentynie bardzo ważne gole. Dla mnie był w gronie trzech najbardziej wyróżniających się piłkarzy mistrzostw, obok Schweinsteigera i Robbena”.

Neymar skrytykował również postawę swojej reprezentacji. „Brazylia grała źle”, powiedział wprost napastnik Barcelony, który po doznaniu kontuzji w ćwierćfinale w Kolumbią wiedział, że nie zagra w ewentualnym finale. „Zdawałem sobie sprawę, że jestem poza turniejem. Nie próbowałem liczyć na jakiś cud”. „Obecnie reprezentacja Brazylii jest za Niemcami, Hiszpanią... Jednak uważam, że brazylijscy piłkarze są najlepsi na świecie. Czy Scolari był największym błędem? To zależy. Nie mówię, że pomylił się przy powołaniach, ponieważ ja zabrałbym dokładnie tych samych 23 zawodników”, dodał Neymar. Odnośnie kwestii osobistych w wywiadzie poruszono również temat związku Neymara z aktorką Bruną Marquezine. „Ślub? Nie, jeszcze jesteśmy młodzi. Ona ma 18 lat, ja 22. Musimy nieco korzystać z życia”.
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Cristiano Ronaldo
Real Madryt
13 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

Najlepszy strzelec w historii Realu - 323 bramki, Raul Gonzalez.
REKLAMA
wynajem ekspresów do kawy
vending - najlepsza firma w Polsce
Mecze na żywo
Wyniki nażywo
Fatal error: Cannot use [] for reading in /home/realcycl/www/gd/b4b18ff4e6b8c346d8567db655bf55ff/SeoPilotClient.php(382) : runtime-created function on line 18