FC BARCELONA
REAL MADRYT
Manchester United rozpoczyna ofensywę po Daleya Blinda
Data dodania: 21.07.2014
Jak informuje La Gazzetta dello Sport, Manchester United przystępuje do ofensywy po obrońcę Ajaksu, Daleya Blinda, którym poważnie interesuje się także Barcelona. W związku z problemami ze ściągnięciem Mathieu i Marquinhosa, Blind stał się najbardziej realnym transferem do linii obrony Barçy, jednak według La Gazzetta dello Sport zawodnikiem mocno zainteresowany jest także Manchester United, który planuje złożyć Ajaksowi ofertę w wysokości 22 milionów euro. Na transfer Blinda nalega nowy szkoleniowiec Czerwonych Diabłów, Louis van Gaal, który widzi swojego rodaka na lewej stronie obrony zespołu z Old Trafford.
POPRZEDNIE GRAN DERBI
2:1
CAMP NOU VS
NAJLEPSI STRZELCY GRAN DERBI
Alfredo Di Stéfano
Real Madryt
18 goli
ANKIETA
Kto wygra nadchodzące rozgrywki ligowe w Hiszpanii?

inna drużyna
Atletico Madryt
FC Barcelona
Real Madryt
CIEKAWOSTKI
Czy wiesz, że?

Alfredo Di Stefano rozegrał trzy towarzyskie mecze w barwach Barcelony. Przeforsowanie prawa w Hiszpanii spowodowało, że stał się jednak wyłącznie piłkarzem Realu Madryt. Katalończycy dostali kuriozalną propozycję, żeby dzielić piłkarza między oba kluby. Miałby on grać w nich na zmianę po jednym sezonie. Dyrektor Barcelony uznał to za obrazę i kategorycznie odrzucił ofertę.
REKLAMA
wynajem ekspresów do kawy
vending - najlepsza firma w Polsce
Mecze na żywo
Wyniki nażywo
Fatal error: Cannot use [] for reading in /home/realcycl/www/gd/b4b18ff4e6b8c346d8567db655bf55ff/SeoPilotClient.php(382) : runtime-created function on line 18