FC BARCELONA
REAL MADRYT
Video

Wszystkie bramki z Gran Derbi rozegranych 7 pa?dziernika 2012 roku na Camp Nou. Spotkanie zako?czy?o si? rezultatem 2:2, a po dwa gole dla swoich zespo?w zdobyli Lionel Messi i Cristiano Ronaldo.

Film po?wi?cony pojedynkom pomi?dzy Realem Madryt i FC Barcelona. Ca?o?? trwa 55 minut i przedstawia dramaturgi? tych spotka?. Dokument godny uwagi ka?dego kibica!

Rewan?owy mecz Superpucharu Hiszpanii 2012, ktry zosta? rozegrany na Santiago Bernabeu. Real Madryt okaza? si? gr?, pokonuj?c Katalo?czykw 2:1. W dwumeczu pad? remis 4:4, ale to podopieczni Mourinho dzi?ki dwm bramkom na wyje?dzie mogli wznie?? puchar ku niebu.

Pierwszy mecz Superpucharu Hiszpanii 2012 (Camp Nou). FC Barcelona pokonuje Real Madryt 3:2, ale traci gola w ko?cwce spotkania, ktry przes?dza o losach dwumeczu. Fatalny b??d Victora Valdesa.

Niesamowite emocje prze?ywali kibice w rewan?owym meczu 1/4 fina?u Pucharu Krla. Remis 2-2 da? awans Barcelonie, ktra przed tygodniem pokona?a w Madrycie Real 2-1. "Krlewskim" nale?? si? jednak s?owa uznania. Podopieczni Jose Mourinho stracili dwa gole w ko?cwce pierwszej po?owy, ale po przerwie odrobili straty i byli bliscy zadania decyduj?cego ciosu.

Mecz, ktry przes?dzi? o mistrzostwie Hiszpanii w sezonie 2011/2012. Real Madryt okaza? si? gr? w rundzie wiosennej na Camp Nou, wygrywaj?c 2:1.

La Manita. 29 listopada 2010. Ronaldo zapowiada? przed meczem, ?e Real nie mg? sobie wymarzy? lepszego okresu by przyjecha? do Barcelony i ogra? odwiecznego rywala na jego terenie. Mia? ku temu podstawy - "Krlewscy" graj? bowiem w tym sezonie rewelacyjnie. Nie ponie?li ?adnej pora?ki a sam Portugalczyk jest w ?yciowej formie. Na Camp Nou nie by?o jednak tego zupe?nie wida?. Barcelona rozgromi?a bowiem ekip? z Madryt a? 5:0, cho? to by? i tak najmniejszy wymiar kary.

Pi?karze Realu Madryt zdobyli Puchar Hiszpanii (Puchar Krla), po zwyci?stwie nad Barcelon? 1:0. Mecz rozegrano w Walencji, a decyduj?c? bramk? w dogrywce strzeli? Portugalczyk Cristiano Ronaldo.

Gran Derbi z 14 listopada 1999 roku. Ral Gonzlez Blanco po strzeleniu wyrwnuj?cej bramki na kilka minut przed ko?cem spotkania wykona? w kierunku kibicw Barcelony pami?tny znak - uciszy? szykuj?ce si? ju? do zwyci?skiej fety trybuny na stadionie odwiecznego rywala.

Jeden z najbardziej pami?tnych meczw odby? si? na Camp Nou w marcu 2007 roku. Real trzykrotnie obejmowa? prowadzenie, ale Barcelona trzy razy odpowiada?a golem, w tym bramk? Messiego zdobyt? w ostatniej minucie gry, co da?o im remis 3-3.

Sobota, 19 listopada 2005, godzina 20:00. Estadio Santiago Bernabu. Na t? chwil? wszyscy madridistas i culs czekali od pocz?tku sezonu. To ci drudzy mieli wi?cej powodw do zadowolenia, bowiem magia Ronaldinho da?a zna? o sobie.

2008.05.07 - ?roda - 22:00. Obejrzeli?my mistrzowski popis Bernda Schustera i jego pi?karzy.

Pi?kne bramki Realu Madryt w meczach przeciwko odwiecznemu rywalowi.